לילך עתני עורכת דין ונוטריון

Lilac O'thnay Advocate & Notary

דרך מנחם בגין 150 תל אביב טל. 03-6091011

מקרקעין - חוזים מסחריים - יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

 במהלך חיינו אנו צוברים רכוש ונכסים מסוגים שונים. רכוש זה משמש אותנו לצרכים שונים  ואנו שולטים בשימוש בו כרצוננו. בשלב כלשהו של חיינו, לעיתים בנסיבות משמחות כהולדת ילד ולעיתים בנסיבות מצערות, אנו מתחילים לתת דעתנו על חלוקת ההון האישי או המשפחתי שלנו באופן מיטבי גם לאחר אריכות ימינו.

במקרים אלה מתעוררות שאלות כגון האם זהו מועד מתאים להכנת צוואה? מה כדאי לכלול בה? איך ניתן להבטיח שרצוני יתמלא? איך אוכל למנוע סכסוכים בין יורשים בעתיד? איזו חלוקה תגרור תוצאות מסוי נוחות יותר? האם עלי להודיע למישהו על הוראות הצוואה?

כתיבת צוואה ועיסוק ביום שאחרי הם נושאים רגישים, והעיסוק בהם עלול להכביד על הלקוח. איננו מקלים בכך ראש והפגישות נערכות באוירה נעימה ונינוחה ככל שניתן. עו"ד לילך עתני עוסקת בעריכת צוואות מזה שנים רבות והינה בעלת נסיון רב בתחום זה.

הטיפול המשפטי כולל פגישת הכנה עם הלקוח ועמידה על צרכיו ורצונותיו, מתן יעוץ משפטי בנוגע לעריכת הצוואה וההסדרים המתאימים ללקוח, עריכה וניסוח של הצוואה באופן שיבטיח את תוקפה בעתיד והחתמה על הצוואה באחת הדרכים המנויות בחוק (בפני עדים או בפני עו"ד עתני בלבד, כנוטריון).

המשרד מייצג לקוחות גם באותן נקודות בחיים בהן אבדו אדם קרוב והם זקוקים לצו ירושה או צו קיום צוואה. הטיפול בעניין זה כולל הכנת בקשות לצווי ירושה או צווי קיום צוואה והגשתן לרשם לענייני ירושה.

חשוב לדעת שניתן להגיע להסכמות בין היורשים לחלוקת רכוש שונה מהאמור בצו הירושה או בצוואה. עריכת הסכמי חלוקת עזבון עשויה למנוע סכסוכים עתידיים ולחסוך בתשלומי מס.

עוד עוסק המשרד ברישום זכויות היורשים על פי צו ירושה ו/או צו קיום צוואה, בין שנערך הסכם בין היורשים ובין שלא, בלשכת רישום המקרקעין, ברשות מקרקעי ישראל או אצל החברה המשכנת הרלוונטית.

 לקביעת פגישה אנא התקשרו או פנו באמצעות האתר.

מוזמנים לפנות אלינו במייל באמצעות טופס זה:

שתפו: